Filtruj
Filtruj według ceny
Producent
6
11

Kaski rowerowe dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Różne wzory, kolory oraz rozmiary. Zapewnią bezpieczeństwo oraz komfortową jazdę.

ALPINA TOUR 2.0 – Kask rowerowy uniwersalny
-10%
ALPINA TOUR 2.0 – Kask rowerowy uniwersalny
ALPINA TOUR 2.0 to kask rowerowy przeznaczony do każdego stylu jazdy. Ponadto jego kształt zaczerpnięto z najlepszych kasków do jazdy terenowej. Konstrukcja In-mold, zdejmowany daszek oraz łatwy w obsłudze system regulacji to jego niewątpliwe zalety, a dodatkowo duże otwory zapewniają bardzo wydajną wentylację.
189,90 
Wybierz opcje
Wyprzedaż! ALPINA PANOMA 2.0 – Kask rowerowy rekreacyjny
-3%
ALPINA PANOMA 2.0 – Kask rowerowy rekreacyjny
ALPINA PANOMA 2.0 to bardzo lekki, bezpieczny i nowocześnie skonstruowany kask rekreacyjny. Klasyczny i dyskretny, do codziennego użytku i na weekend. Dla młodych i starych, w dowolnym miejscu i czasie. Ponadto zapewnia perfekcyjne chłodzenie dzięki zastosowaniu otworów wentylacyjnych.
219,90  212,90 
Wybierz opcje
ALPINA CARAPAX 2.0 – Kask rowerowy Enduro
-10%
dostawa gratis!
ALPINA CARAPAX 2.0 – Kask rowerowy Enduro
ALPINA CARAPAX 2.0 płynnie działający i przyjemny w użytkowaniu kask ENDURO. Posiada nowy system dopasowania Ergo Flex, który gwarantuje najlepszy z możliwych poziom komfortu.
459,90 
Wybierz opcje
Wyprzedaż! UVEX I-VO 3D - Kask rowerowy uniwersalny srebrny
-23%
UVEX I-VO 3D – Kask rowerowy uniwersalny
UVEX I-VO 3D niezależnie od tego, czy chodzi o rower szosowy, czy kolarstwo górskie - monochromatyczny UVEX I-VO 3D wyróżnia się w każdej sytuacji. Dzięki systemowi IAS dopasowuje się do każdego obwodu głowy. Natomiast 24 otwory wentylacyjne zapewniają przepływ powietrza, co w rezultacie sprzyja komfortowi jazdy.
299,90  229,90 
Wybierz opcje
UVEX HLMT 5 PRO - Kask rowerowy granatowy
-10%
UVEX HLMT 5 PRO – Kask rowerowy z daszkiem

UVEX HLMT 5 PRO to kask wyróżniający się na tle pozostałych swą oryginalną kolorystyką, przodujący model wśród grupy Core. Charakterystyczną cechą modelu jest zdejmowalny daszek. Ponadto sprawdzone technologie marki Uvex zapewniają bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

279,90 
Wybierz opcje
UVEX JAKKYL HDE - Kask rowerowy do jazdy ekstremalnej zółty
-10%
dostawa gratis!
UVEX JAKKYL HDE – Kask rowerowy do jazdy ekstremalnej
UVEX JAKKYL HDE to absolutny hit wśród kasków! Kask, który w ciągu chwili zmienia się z kasku MTB na kask full face, zapewniając dzięki temu kompletną ochronę. To kask, który łączy dwie dyscypliny - all mountain oraz downhill w jednym produkcie.
849,90 
Wybierz opcje
Wyprzedaż! UVEX AIR WING - Kask rowerowy 52-57cm 18
-13%
UVEX AIR WING – Kask rowerowy 52-57cm
UVEX AIR WING to lekki kask odpowiedni dla osób z mniejszym obwodem głowy. Kask ten jest idealny zarówno dla starszych dzieci jak i dla nastolatków. Odznacza się oryginalnym, sportowym wyglądem, oraz stabilną konstrukcją.
239,90  208,90 
Wybierz opcje
Wyprzedaż! Uvex I-VO - Kask rowerowy z ruchomym daszkiem czarny
-28%
Uvex I-VO – Kask rowerowy z ruchomym daszkiem
Uvex I-VO to kask, który sprawdza się świetnie podczas różnych form aktywnego wypoczynku, gdzie istnieje ryzyko urazu głowy. Ponadto model może być użytkowany zarówno podczas jazdy na rowerze, rolkach czy też deskorolce.
229,90  164,90 
Wybierz opcje
UVEX FLASH - Kask rowerowy uniwersalny limonkowo-biały
-10%
UVEX FLASH – Kask rowerowy uniwersalny
UVEX FLASH to bezpieczny kask rowerowy marki Uvex dla każdego. Kask sprawdza się świetnie podczas różnych form rowerowego wypoczynku, gdzie istnieje ryzyko urazu głowy.
199,99 
Wybierz opcje
UVEX I-VO CC - Kask rowerowy uniwersalny 410423_14
-10%
dostawa gratis!
UVEX I-VO CC – Kask rowerowy uniwersalny
UVEX I-VO CC to kask w intensywnych kolorach, idealny dla każdego rowerzysty. Ponieważ model ten sprawdza się w każdych warunkach. W rezultacie jest przystępny zarówno dla amatorów jaki i profesjonalistów jazdy rowerowej.
329,90 
Wybierz opcje
UVEX FINALE 2.0 - Kask rowerowy Enduro 410967_02
-10%
dostawa gratis!
UVEX FINALE 2.0 – Kask rowerowy Enduro
UVEX FINALE 2.0 to nowa, ulepszona wersja topowego modelu w ofercie enduro. Natomiast konstrukcja Uvex Finale 2.0 o przedłużonej części potylicznej i z charakterystycznym dużym daszkiem zapewnia jeszcze większą ochronę przy uderzeniach.
469,90 
Wybierz opcje
UVEX CITY ACTIVE - Kask rowerowy miejski
-10%
dostawa gratis!
UVEX CITY ACTIVE – Kask rowerowy miejski
UVEX CITY ACTIVE to bezpieczny kask rowerowy, który sprawdza się świetnie podczas jazdy w mieście gdzie istnieje ryzyko urazu głowy. Co więcej nowoczesny system regulacji 3D IAS 3.0, system Fas chin strap oraz Monomatic dodatkowo przemawiają za jego funkcjonalnością.
449,98 
Wybierz opcje
UVEX BOSS RACE - Kask rowerowy
-10%
dostawa gratis!
UVEX BOSS RACE – Kask rowerowy szosowy
UVEX BOSS RACE to bardzo lekki kask Uvex, dla rowerzystów szosowych. Ponadto kask ten zapewnia doskonałe dopasowanie, dzięki systemowi 3D IAS 2.0 oraz komfort użytkowania, dzięki zastosowanym technologiom m.in. Double inmould.
349,98 
Wybierz opcje
UVEX OVERSIZE - Kask rowerowy 61-65cm - niebieski
-10%
dostawa gratis!
UVEX OVERSIZE – Kask rowerowy 61-65cm
UVEX OVERSIZE to idealny kask rowerowy marki Uvex dla osób o dużym obwodzie głowy. Kask, który sprawdza się w każdych warunkach. W rezultacie może być używany zarówno przez rowerzystów jak i osoby jeżdżące na rolkach.
400,00 
Wybierz opcje
Wyprzedaż! QUATRO uvex
-29%
dostawa gratis!
UVEX QUATRO Kask rowerowy – standardowy
QUATRO UVEX to model będący hitem wśród kasków rowerowych. Kask wyróżnia się niestandardowymi kolorami. Ponadto jego charakterystyczną cechą jest możliwość montażu kamery GoPro.
449,90  318,90 
Wybierz opcje
Wyprzedaż! alpina mythos
-10%
ALPINA MYTHOS 2.0 – Uniwersalny Kask Rowerowy
Alpina Mythos 2.0 to stylowy, uniwersalny kask rowerowy, który stanowi doskonałą ochronę głowy dla rowerzystów. Znakomicie nadaje się zarówno do maratonów MTB czy  do pokonywania drogi do biura. Dostępny w wielu kolorach i rozmiarach (również w rozmiarze XXL).
299,90  271,40 
Wybierz opcje
Wyprzedaż! Alpina Panoma
-5%
ALPINA PANOMA – Kask rowerowy rekreacyjny
Alpina Panoma to nowocześnie skonstruowany klasyczny kask rowerowy dla jazdy rekreacyjnej. Doskonale nada się do codziennego użytku czy wyjazdu na weekend. Dla młodych i starych, w dowolnym miejscu i czasie, w różych rozmiarach i kolorach.
199,90  189,90 
Wybierz opcje
Wyprzedaż! Alpina Mtb17
-5%
ALPINA MTB17 – Kask rowerowy do jazdy w górach
Alpina MTB17 to całkowicie nowy projekt kasku dla rowerzystów, który został stworzony dla tych, którzy wymagają bezkompromisowego bezpieczeństwa, a także sportowej stylistyki i wygodnego dopasowania w dobrej cenie. Konstrukcja Inmold, daszek, siatki przeciw owadom i system dopasowania to wszystko, czego potrzebujesz do komfortowej i bezpiecznej jazdy
159,90  151,20 
Wybierz opcje